FAQ – Czy dieta dr Budwig komuś pomogła – komentuj

Czy dieta dr Budwig komuś pomogła?  To pytanie na pewno jest pierwszym, które zadaje sobie osoba szukająca skutecznego środka na swoje problemy zdrowotne.

W literaturze (patrz: Dieta dr Budwig ? bibliografia) można znaleźć twierdzącą odpowiedź, ale nic nie dodaje otuchy tak, jak relacja konkretnej osoby. Nasze rodzinne doświadczenia opisaliśmy we wpisach: Dieta dr Budwig ? dlaczego ją promujemyHistoria Bogdana się kończy i Dieta dr Budwig ? historia pana T. By wzbudzić entuzjazm tak potrzebny na początku każdej drogi, potrzeba jednak więcej “lokalnych” relacji. Mam nadzieję, że wkrótce pojawią się jako komentarze do tego posta. Nie muszą być tak szczegółowe, jak nasze!

Zatem, czy dieta dr Budwig Ci pomogła? Wszystkich, którzy zastosowali dietę prosimy o dzielenie się swoimi efektami w komentarzu do tego artykułu. Prosimy pisać, kiedy wprowadziłeś dietę, z jakiego powodu i z jakim skutkiem. Twoje doświadczenia są bardzo cenne dla nas i dla wszystkich, którzy śledzić będą ten wątek. W swoim i ich imieniu z góry dziękujemy!

3 odpowiedzi do “FAQ – Czy dieta dr Budwig komuś pomogła – komentuj”

  1. Panie Tomaszu, musimy dać ludziom czas. Wyleczenie z choroby nowotworowej może zostać stwierdzone po 5 latach od diagnozy… Nie każdy ma wówczas ochotę wracać do swoich ciężkich przeżyć i się nimi dzielić w komentarzach. Mimo to zaryzykowałam i opublikowałam ten wpis. Każda odważna osobista relacja, która się tu pojawi, na pewno okaże się pomocna dla niejednego chorego. Warto na nią poczekać choćby i 5 lat. Pozdrawiam!

  2. Wygląda na to, że nie ma osób chętnych do podzielenia się swoimi doświadczeniami w tej materii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.