Dieta dr Budwig

data publikacji:

ostatnia edycja:

Dr Johanna Budwig – z zawodu farmaceuta, fizyk, chemik – opracowała dietę, którą nazywam naturalną „chemioterapią”. Wyrzuciła z jadłospisu pokarmy, które są niezdrowe, a umieściła te, które mają bardzo korzystne działanie zdrowotne. Co więcej, zestawiła je ze sobą w taki sposób, by się uzupełniały, a nawet potęgowały w działaniu niosąc chorym ratunek. Dieta dr Budwig to wg mnie najlepsza dieta na świecie: dla zdrowych – super profilaktyczna, dla chorych – moim zdaniem laika :)- najbardziej lecznicza dieta na świecie.

Upowszechnianie wiedzy o diecie dr Johanny Budwig w Polsce zaczęliśmy z mężem już w 2002 roku. Wtedy jeszcze pod adresem internetowym firmy teścia: www.abee.linart.pl. W tym czasie nie było żadnych źródeł, z których można było czerpać wiedzę o antyrakowej diecie z serka i oleju lnianego w języku polskim. Tymczasem mój teść, u którego wykryto guza nerki, już od 2 lat stosował ją z powodzeniem (jego 12-letnią historię leczenia opisałam tu: Historia Bogdana się kończy).

Widząc doskonałe rezultaty leczenia teścia, już po 2 latach stosowania przez niego i prawie całą naszą rodzinę diety dr Budwig, postanowiliśmy dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z innymi, najpierw w postaci tego historycznego wpisu z sierpnia 2002 r.: Antynowotworowa i antymiażdżycowa dieta dr Budwig.

Z czasem ilość informacji na temat diety dr Budwig oraz innych komplementarnych metod naturalnych narastała i tak w końcu powstał nasz blog www.primanatura.pl (wcześniej dostępny także na www.primanatura.com). 

Dziś, po latach, dieta dr Budwig nadal jest dla nas najbardziej uniwersalną, efektywną i praktyczną metodą leczenia, jaką można zastosować w ogromnej ilości przypadków.

Dla tych z Państwa, którzy już o niej słyszeli i zdecydowali się na jej wprowadzenie, a teraz poszukują konkretnych informacji dzielimy się zdobytą teorią i praktyką w obszernym dziale wpisów o diecie dr Budwig, w oddzielnym dziale, specjalnie poświęconym diecie dr Budwig czyli: 

WSZYSTKO O DIECIE DR BUDWIG.

Natomiast tych wszystkich z Państwa, którzy słyszą o diecie dr Budwig po raz pierwszy zapraszamy do zapoznania się z tym wpisem: 

Dieta dr Budwig ? na początek ? uporządkowane info, ważne dla wszystkich stosujących ? tego wpisu nie można pominąć

Zapraszamy do zadawania pytań i dzielenia się z nami swoimi wątpliwościami lub doświadczeniami.