Polecamy wysokiej jakości olej lniany BIO do diety dr Budwig

Uprzejmie informujemy, że sprowadziliśmy do naszego sklepu:

– olej lniany zimnotłoczony BIO (o wyśmienitej jakości!)

– olej kokosowy extra virgin BIO  oraz  olej kokosowy bezzapachowy BIO

– a także bardzo smaczny odpowiednik Linomelu – granulat z siemienia z sokiem jabłkowym BIO

Dobra jakość i świeżość to podstawa

To, co jemy, zarówno będąc zdrowi, jak i chorzy,  to naturalna „chemioterapia”. Dla ciężko chorych pacjentów ma ona pierwszorzędne znaczenie, szczególnie w przypadku diety dr Budwig.

Stosowany w diecie dr Budwig olej lniany to produkt bardzo nietrwały. Aby prozdrowotnie oddziaływał, musi być wyprodukowany z zachowaniem odpowiednich procedur, które chronią cenny kwas Omega-3 przed utlenieniem.

Długo szukaliśmy dobrego źródła oleju dla siebie. Olej, który wybraliśmy, będzie produkowany w małych partiach na nasze konkretne zamówienia. Choć tłocznia należy do rodzinnej firmy, dysponuje profesjonalnym laboratorium, a wdrożona technologia zabezpiecza olej przed utlenianiem, nie tylko w czasie tłoczenia, ale i butelkowania!

W żadnej fazie produkcji olej nie ma styczności z tlenem, światłem i wysoką temperaturą (ponad 40°C).  

olej-lniany z symbolami_s800-300x300

Ten wpis został opublikowany w kategorii O składnikach diety dr Budwig, tłuszcze są ważne i ważniejsze czyli Omega-3-6-9, Zdrowa dieta. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Polecamy wysokiej jakości olej lniany BIO do diety dr Budwig

  1. Renata pisze:

    Dietę znam na pamięć od lat, opierałam się zresztą na oryginalnych książkach niemieckich dr J. Budwig, ale akurat dzisiaj ktoś mnie poprosił o link polski a tu taka niespodzianka? Czy coś nie tak z Oleofarmem? Pozdrawiam serdecznie.

    • Alicja (Primanatura) pisze:

      Stosujemy dietę dr Budwig od 2000 roku i niestety nie jesteśmy zadowoleni z olejów lnianych dostepnych na rynku. Stąd postanowiliśmy sprowadzić oleje, co do których jakości nie mamy wątpliwości :) Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *