Kup „cegiełkę” na rzecz Primanatury – wysokiej jakości olej lniany BIO do diety dr Budwig

Wyjątkowo pozwalam sobie zareklamować tu nasz rodzinny sklep internetowy Superzdrowe.pl i nasze „oczko w głowie” czyli  olej lniany BIO zimnotłoczony PRIMANATURA  o jakości, jakiej sami wymagamy od olejów do diety dr Budwig

Jeśli chcesz wesprzeć autorów tego bloga, kup 1 butelkę naszego oleju jako cegiełkę. Być może pomożesz nie tylko nam, ale i sobie, gdy spróbujesz jak powinien smakować świeży olej lniany do diety dr Budwig, wytłoczony z troską o jak najlepszą jakość .

Najwyższa jakość i świeżość to podstawa

To, co jemy, zarówno będąc zdrowi, jak i chorzy,  to naturalna „chemioterapia”. Dla ciężko chorych pacjentów ma ona ogromne znaczenie, szczególnie w przypadku diety dr Budwig.

Stosowany w diecie dr Budwig olej lniany to produkt bardzo nietrwały. Aby prozdrowotnie oddziaływał, powinien być wyprodukowany z zachowaniem odpowiednich procedur, które chronią cenny kwas Omega-3 przed utlenieniem. Podstawowym wymaganiem jest tłoczenie na zimno, ale nie jest ono wystarczające.

Długo szukaliśmy dobrego źródła oleju dla siebie. Olej lniany, który wybraliśmy, jest produkowany w małych partiach na nasze konkretne zamówienia. Choć tłocznia należy do rodzinnej firmy, dysponuje profesjonalnym laboratorium, a wdrożona technologia Omega-Safe zabezpiecza olej przed utlenianiem, nie tylko w czasie tłoczenia, ale i butelkowania!

W żadnej fazie produkcji oleju lnianego PRIMANATURA olej nie ma styczności z tlenem, światłem i wysoką temperaturą (tłoczony jest w temperaturze poniżej 40°C).  

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii O składnikach diety dr Budwig, tłuszcze są ważne i ważniejsze czyli Omega-3-6-9, Zdrowa dieta. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Kup „cegiełkę” na rzecz Primanatury – wysokiej jakości olej lniany BIO do diety dr Budwig

  1. Renata pisze:

    Dietę znam na pamięć od lat, opierałam się zresztą na oryginalnych książkach niemieckich dr J. Budwig, ale akurat dzisiaj ktoś mnie poprosił o link polski a tu taka niespodzianka? Czy coś nie tak z Oleofarmem? Pozdrawiam serdecznie.

    • Alicja (Primanatura) pisze:

      Stosujemy dietę dr Budwig od 2000 roku i niestety nie jesteśmy zadowoleni z olejów lnianych dostepnych na rynku. Stąd postanowiliśmy sprowadzić oleje, co do których jakości nie mamy wątpliwości :) Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *