Ochrona danych osobowych

Dokładamy wszelkich starań, by każdy Użytkownik mógł bezpiecznie korzystać z naszego Bloga. Szczególnej ochronie podlegają dane osobowe, których podanie jest niezbędne do publikowania artykułów i komentarzy.

Uprzejmie informujemy, że Wydawca Bloga wdrożył Politykę Ochrony danych wymaganą przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)  zwane w skrócie: RODO i spełnia warunki ochrony danych na poziomie wysokim m.in przez:

  • protokół bezpieczeństwa SSL,
  • szyfrowanie danych.

Twoje dane osobowe służą nam wyłącznie do realizacji usługi wydawniczej i jeśli to niezbędne do realizacji tej usługi są przekazywane tylko tym podmiotom trzecim, które uczestniczą w realizacji, np. firmie hostingowej eHOST.

Kontakt mailowy jest realizowany tylko w uzasadnionych przypadkach, takich jak problemy z publikacją lub prawny obowiązek informacyjny.

Więcej o ochronie danych osobowych na naszym Blogu przeczytasz w zakładce Informacja zgodna z RODO oraz Regulaminie i Polityce Prywatności, będącej załącznikiem do Regulaminu.