O nas

Blog internetowy dostępny pod adresami www.primanatura.com oraz www.primanatura.pl założyliśmy w 2004 roku, aby dzielić się doświadczeniami i przemyśleniami na temat zdrowia. Wynikły one z konieczności radzenia sobie z własnymi, poważnymi problemami zdrowotnymi. Dały początek pasji do zgłębiania tajników naturalnej medycyny.

Zobacz także: Dlaczego promujemy dietę dr Budwig

Prowadzenie bloga www.primanatura.pl jest naszą działalnością niekomercyjną już od ponad 15 lat. Jako pierwsi opubkowalismy w polskim internecie informacje o diecie dr Budwig.

Pod nazwą Primanatura funkcjonuje także nasza rodzinna firma: Primanatura, która zajmuje się działalnością wydawniczą oraz handlową, prowadząc m.in. sprzedaż suplementów diety i bardzo dobrego oleju lnianego do diety dr Budwig. Marketing tych produktów prowadzimy w naszym sklepie internetowym.

Jeśli interesuje Cię, czemu zajęliśmy się handlem, przeczytaj:  Nasz sklep to historia naszych bliskich.

Pozostajemy z Państwem w kontakcie mailowym:

Prosimy jednak uprzejmie o nie przesyłanie próśb o poradę lekarską. Nie jesteśmy lekarzami. Mamy wykształcenie techniczne (architekt, informatyk). Nie możemy udzielać indywidualnych porad związanych z leczeniem.

Życzymy dużo zdrowia,
Alicja Krzywańska – Podermańska,  (podpisuje się jako Primanatura 🙂
Piotr Podermański

Możliwość komentowania została wyłączona.